SPOD KOZETKI. O PEWNYM PSYCHIATRZE I JEGO NAJDZIWINIEJSZYCH PRZYPADKACH

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 39,90 zł 32,90 zł

  Oprawa: miękka

  Liczba stron: 384

  Format: 13.5 x 21.0 cm

  Rok wydania: 2020

  Prawdziwe historie potrafią zdumiewać bardziej niż fikcja.

  Gary Small przez trzydzieści lat wybitnej kariery psychiatrycznej widział już wszystko. Teraz uchyla drzwi swojego gabinetu, by podzielić się opowieściami o najbardziej intrygujących pacjentach.

  Spod kozetki to historie – nierzadko zabawne, czasami tragiczne, ale zawsze interesujące – najbardziej frapujących przypadków.

   

  To wyjątkowa okazja – utrzymana w duchu bestsellerowych publikacji Olivera Sacksa – do przyjrzenia się niezwykłym wyskokom naszego mózgu.

  „Niezwykle rzetelnie, a jednocześnie lekko i błyskotliwie napisana książka harwardzkiego psychiatry. Nie unikając autoironii i dystansu do samego siebie, autor z precyzją, szacunkiem i realizmem opisuje swoje doświadczenia w pracy z pacjentami. Gary Small jest w tej książce niczym doktor House psychiatrii – szuka, diagnozuje, nie poddaje się i pomaga. Jego opowieści fascynują i jednocześnie sprawiają, że otwieramy się na wiedzę i odważamy się porzucić mity i lęki, które narosły wokół psychiatrii, chorób psychicznych i psychoterapii. Polecam” – dr Joanna Heidtman, psycholog, konsultant i coach.