Uważność, duchowość

Uważność, duchowość

Istnieje wiele dróg do samorozwoju — jedną z nich jest dobra książka! W naszym asortymencie znajdują się bardzo interesujące pozycje, których motywem przewodnim jest uważność. Dzięki nim dowiesz się, jak żyć chwilą obecną i bez oceniania przyjmować wszystkie emocje, które odczuwasz. To metoda, dzięki której jakość Twojego życia może się znacznie poprawić: koniec z ciągłym spoglądaniem w przeszłość lub martwieniem się ilością zadań do zrobienia!

Sprzedajemy publikacje pełne informacji o systemach filozoficznych Dalekiego Wschodu czy mitologii słowiańskiej. Oprócz tego w sklepie znajdują się książki na temat jogi czy technik oddechowych i medytacyjnych. Co więcej, proponujemy poradniki, które pozwolą Ci doskonalić sztukę uważności oraz radzić sobie lepiej z trudnymi emocjami.

W naszym asortymencie znajdują się też podręczniki na temat technik terapeutycznych, które pomagają przy nawrotach epizodów depresyjnych. Jeśli wyżej opisane pozycje Cię interesują, zapoznaj się z rozbudowaną ofertą sklepu!