ANALIZA TRANSAKCYJNA DZISIAJ

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 54,90 zł 44,90 zł
  Oprawa: Miękka
  Format: 15.0x22.5cm
  Liczba stron: 494
  Wydanie: 1
  Rok wydania: 2017

  ISBN: 978-83-7818-739-4

  ANALIZA TRANSAKCYJNA - NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNA TEORIA.
  Czy masz świadomość, że codziennie wielokrotnie używasz różnych stanów Ja? W zależności od sytuacji zmieniasz je, dopasowujesz lub wycofujesz. Prawdopodobnie robisz to nieświadomie, przez co tracisz okazje, z których mógłbyś skorzystać.

  CO CI DA LEKTURA TEJ KSIĄŻKI?
  Korzystając z propozycji w niej zawartych, możesz szybciej i łatwiej osiągnąć swoje cele w kontaktach z bliskimi oraz w pracy zawodowej. To książka, która zawiera prawdziwe bogactwo narzędzi, ćwiczeń i praktycznych wskazówek, jak skorzystać z rzetelnej wiedzy psychologicznej w praktyce. Analiza transakcyjna dzisiaj uznawana jest za jeden z najlepszych podręczników w tej dziedzinie. To niesamowity początek wielkiej przygody z AT.

  CZYM JEST ANALIZA TRANSAKCYJNA?
  To koncepcja człowieka i jego zachowań, która pozwala ludziom skorzystać z profesjonalnej psychologii, zrozumieć siebie oraz innych i bardzo praktycznie wykorzystać tę wiedzę w rodzinie, w biznesie, w edukacji i poradnictwie. W tej książce autorzy ? doświadczeni i certyfikowani analitycy transakcyjni ? zebrali, przefiltrowali i klarownie przedstawili pełną wiedzę wymaganą do uzyskania podstawowego międzynarodowego certyfikatu „AT 101”. Na całym świecie korzystają z niej profesjonaliści ? trenerzy, coachowie, psychoterapeuci oraz zwykli ludzie, którzy chcą się skuteczniej komunikować i lepiej zrozumieć swoje i innych gry psychologiczne czy skrypty.
  Trzymaj rękę na pulsie swojego życia, poznaj analizę transakcyjną.