STRES MĘSKI. Nowe spojrzenie

 • Dodaj recenzję:
  • Wydawca: Rebis
  • Autor: Witkin Georgia
  • Dostępność: wysyłamy w 3-4 dni
  • szt.
  • 37,90 zł 32,90 zł
  Oprawa: Twarda
  Format: 14.0x22.5cm
  Liczba stron: 336
  Wydanie: 1
  Rok wydania: 2016

  Georgia Witkin nadała nowy kształt jednemu ze swoich największych bestsellerów!

  Dlaczego? Dlatego że mężczyźni XXI wieku stają przed nowymi wyzwaniami - a zatem muszą sobie radzić ze stresami, których nie znali ich ojcowie i dziadkowie!

  Jak się odnaleźć w świecie, który zmienia się niemal z dnia na dzień i wciąż rzuca nowe wyzwania? Jak pogodzić życie rodzinne i pracę zawodową, która może wysysać wszystkie siły? Jak sprostać oczekiwaniom w szkole, na uczelni, w firmie, a także oczekiwaniom bliskich osób? A jeszcze do tego mieć satysfakcjonujące życie seksualne?

  Autorka, opierając się na własnym doświadczeniu klinicznym oraz na setkach wywiadów przeprowadzonych z mężczyznami w ramach badań ankietowych, stwierdza jednoznacznie, iż stres męski i stres kobiecy różnią się i dlatego wymagają różnego podejścia. W tej książce omawia nie tylko źródła stresu męskiego i jego wpływ na wszystkie aspekty życia, ale też sposoby radzenia sobie ze stresem, nie zapominając ani o chłopakach w okresie dojrzewania, ani o mężczyznach na emeryturze.

  Ta książka to prawdziwy dar nie tylko dla wszystkich mężczyzn, ale także ich żon, matek, córek i sióstr, czyli tych kobiet, na których im zależy. - John Vaughan, "The Charlotte Observer"

  Napisana z humorem i sympatią dla mężczyzn książka, która omawia jak najbardziej prawdziwe problemy i podpowiada sposoby na ich rozwiązanie. - Hank Herman, "Health Magazine"

  Ta książka jest lepsza niż witaminy - uwielbiam ją! - Robert I. Belinoff, dyrektor Health Care Division, J. Walter Thompson

  Nawet starego psa można nauczyć nowych sztuczek - a to oznacza, że każdy i w każdym momencie może się zmienić. Tego uczy ta książka. - Jack Hirschowitz, dyrektor ds szkolenia stażystów w Mt. Sinai School of Medicine, autor przedmowy do "Stresu męskiego"