SALA SAMOBÓJCÓW / WSZYSTKO CO KOCHAM

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: wysyłamy w 3-4 dni
  • szt.
  • 29,00 zł
  Komasa Jan, Borcuch Jacek - reżyseria
  Obsada: Agata Kulesza, Jakub Gierszał, Kinga Preis , Krzysztof Pieczyński , Roma Gąsiorowska, Jakub Gierszał, Mateusz Banasiuk, Mateusz Kościukiewicz, Olga Frycz
  Scenariusz: Jan Komasa, Jacek Borcuch
  Muzyka: Michał Macaszek, Daniel Bloom
  TiM film studio
  Nośnik/Format: DVD Video (liczba nośników: 2)

  polski - Dolby Digital 5.1
  Dolby Digital 2.0


  Czas trwania: 3 godz. 22 min.
  Produkcja: Polska, 2012

  SALA SAMOBÓJCÓW

  Dominik (Jakub Gierszał) jest wrażliwym osiemnastolatkiem, zbliżającym się do egzaminu maturalnego. Pochłonięci robieniem kariery rodzice (Agata Kulesza, Krzysztof Pieczyński) zapewniają synowi wszelkie wygody, łącznie z prywatnym szoferem wożącym go do renomowanego liceum i na zajęcia judo.

  Szukający tożsamości chłopak przeżywa fascynację kolegą ze szkoły (Bartosz Gelner), z którym za namową rówieśników całuje się dla zgrywy na studniówce. Wkrótce za sprawą obiektu swoich uczuć zostaje upokorzony i pada ofiarą drwin znajomych na portalu społecznościowym. Skompromitowany w oczach szkolnych kolegów zamyka się w czterech ścianach, szukając azylu w wirtualnej rzeczywistości. W sieci poznaje tajemniczą, intrygującą Sylwię (Roma Gąsiorowska), która już dawno wycofała się z realnego życia. Dziewczyna wprowadza Dominika do "Sali samobójców", miejsca w sieci, w którym spotykają się ludzie pragnący odebrać sobie życie.


  WSZYSTKO CO KOCHAM

  Wszystko co kocham to historia grupy przyjaciół, którzy wypełnioną muzyką młodość przeżywają na polskim wybrzeżu. Janek (Mateusz Kościukiewicz), wrażliwy osiemnastolatek, zakochany w Basi (Olga Fryc z), nie jest wstanie pogodzić się z tym, że ich miłość może być zakazana. W tle przetacza się Wielka Historia, a na pierwszym planie – eksplozja młodości, muzyka, pierwsza miłość, pierwszy bunt, i pierwszy seks. Wszystko co najpiękniejsze.