MINDFULNESS. TRENING UWAŻNOŚCI Z PŁYTĄ CD

 • Dodaj recenzję:
  • Wydawca: Edgard
  • Autor: William Mark, Penman Danny
  • Dostępność: wysyłamy w 3-4 dni
  • szt.
  • 39,00 zł 32,90 zł
  Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
  Format: 16.5x23.5cm
  Liczba stron: 216
  Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-7788-415-7

  Mindfulness to metoda treningu umysłowego, dzięki której zrozumiesz, że dobre samopoczucie i życie w harmonii ze sobą samym wpływa na każde działanie i dodaje odwagi w radzeniu sobie z codziennymi przeciwnościami.
  Poznaj sprawdzony ośmiotygodniowy program, nawiązujący do terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT), wykorzystywanej z sukcesami m.in. w leczeniu depresji.
  Odzyskaj radość życia i naucz się, jak radzić sobie w walce ze stresem oraz rozdrażnieniem, w dobie codziennego zabiegania i chronicznego braku czasu.
  Doskonałym uzupełnieniem książki jest płyta z medytacjami, dzięki którym zaczniesz świadomie doświadczać chwili obecnej i docenisz „tu i teraz”.
  „Pragniesz żyć pełniej i szczęśliwiej? Zdecydowanie polecam przystępne metody, które znajdziesz w książce Mindfulness. Trening uważności”. 

  Daniel Goleman, autor bestsellera Inteligencja emocjonalna


  „Spokój w świecie zewnętrznym jest możliwy pod warunkiem, że odczuwamy spokój wewnętrzny. Książka Marka Williamsa i Danny’ego Penmana pozwala ten stan osiągnąć”.

  Goldie Hawn, amerykańska aktorka


  „Książka godna polecenia. Przedstawia praktykę uważności, dzięki której możemy doświadczać pełni życia, tu i teraz”.

  Dagmara Gmitrzak, trenerka rozwoju osobistego, terapeutka, socjolog, autorka książek

  MARK WILLIAMS – profesor psychologii klinicznej na Uniwersytecie Oksfordzkim, dyrektor Oxford Mindfulness Centre. Jeden z twórców terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT).


  DANNY PENMAN – doktor biochemii, dziennikarz „Daily Mail”, współpracujący również z „The Independent” oraz telewizją BBC. Współautor i autor poradników poświęconych zagadnieniu mindfulness.